Wszystko o dociepleniu ścian styropianem
Wszystko o dociepleniu ścian styropianem 0

Obszerny artykuł przekazujący wiedzę o termoizolacji budynków styropianem. Jak poprawnie wykonać docieplić ściany? Praktyczne rady fachowców i z życia wzięte sytuacje. Dowiesz się ile kosztuje m2 docieplenie ściany? Od czego zależy cena styropianu? jaki styropian wybrać do ocieplenia ścian? 

 

czytaj całość »
Ile kosztuje m2 tynku mozaikowego?
Ile kosztuje m2 tynku mozaikowego? 0

Jak wykonać tynk mozaikowy? To już było! Czym on właściwie jest? Ile kosztuje m2 tynku? Ile kosztuje wykonanie tynku mozaikowego? Dlaczego tynk żywiczny potrafi kosztować 200 zł, skoro na rynku widzimy tynki już od115 zł?

czytaj całość »
Porównanie tynku zacieranego z natryskowym
Porównanie tynku zacieranego z natryskowym 0

Tynk natryskowy czy zacierany?

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko jeden jedyny raz. Ta zasada tyczy się nie tylko nas ludzi ale i również naszego domu - jego wnętrza i wyglądu zewnętrznego ścian. Ten artykuł ocenia wspólne cechy obu metod aplikacji. Przeczytaj zanim zdecydujesz się na wykonanie/remont elewacji.

czytaj całość »
Jaką farbę wybrać do malowania ścian???
Jaką farbę wybrać do malowania ścian??? 0

Czym kierować się przy wyborze farby? Cena czy jakość? Czy pozornie wysoka cena puszki farby przekłada się na wyższy koszt remontu? Czy jak podliczymy wszystkie koszty to sama farba to zaledwie ułamek całości? Czy aktualnie bardzo modna farba chłonąca formaldehyd to tylko chwyt marketingowy czy rzeczywiście działa, jak tak to jak długo? Na te i na wiele innych pytań postaramy się Wam odpowiedzieć .

czytaj całość »
O nas
O nas 0

Witamy serdecznie na naszym blogu związanym z budownictwem.

Na naszym blogu nie będziemy koncentrować się na teorii tylko zaprezentujemy ciekawą tematykę z "życia wziętą", czyli tematy zaczerpnięte z pytań i wątpliwości naszych klientów.

Naszą PASJĄ postaramy się zarazić innych i pokażemy, że remonty mogą być ciekawym wydarzeniem dającym wiele pożytecznych rzeczy i zdobycia ciekawego doświadczenia.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl