/* pixel homebook */
Opcje przeglądania
Producent
Ocena
Cena
  • od
    do
Promocja

Akcesoria do techniki zamocowań

Do akcesoriów techniki zamocowań możemy zaliczyć całkiem sporo rzeczy. Mogą być to między innymi bity, przedłużki magnetyczne do bitów albo specjalne końcówki z magnesem. Wszystko jest zależne od naszych indywidualnych potrzeb.

Najpopularniejszymi akcesoriami są jednak mimo wszystko bity. Są one dostępne w różnych rodzajach i rozmiarach. Najpopularniejsze z nich to bity torx oraz PH.

Bit do wkrętarki typu TORX Bit do wkrętarki typu TORX
Producent: Budujto
Cena: 2,00 zł (netto: 1,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Bit PH do czarnych wkrętów Bit PH do czarnych wkrętów
Producent: Budujto
Cena: 3,00 zł (netto: 2,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Bit PHO Bit PHO
Producent: Budujto
Cena: 5,00 zł (netto: 4,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Bity PZ (Pozdriv) Bity PZ (Pozdriv)
Producent: Budujto
Cena: 4,00 zł (netto: 3,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Końcówka magnetyczna do śrub metrycznych Końcówka magnetyczna do śrub metrycznych
Producent: Budujto
Cena: 3,90 zł (netto: 3,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Przedłóżka magnetyczna do bitów Przedłóżka magnetyczna do bitów
Producent: Budujto
Cena: 8,50 zł (netto: 6,91 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Bity TX (Torx).

Są to jedne z najpopularniejszych bitów dostępnych na rynku. Są bardzo uniwersalne i bez problemu działają z większością europejskich narzędzi. Są również wykonane z wysokiej jakości stali. Dzięki temu charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością. Jeśli chodzi o ich dostępność na rynku to nie ma z nią większego problemu. Wiele hurtowni w tym nasza oferuje całkiem spory wybór tych konkretnych bitów.

Bity PZ (Pozdriv).

Są to jedne z bardziej specjalistycznych bitów dostępnych w sprzedaży. Ich najbardziej charakterystyczną cechą jest końcówka przypominająca krzyż z dodatkowymi nacięciami po bokach. Jest to bardzo przydatne ponieważ pozwala na lepsze trzymanie się bitu (śrubokrętu)w gnieździe wkręta. Dzięki temu zabiegowi jest przenoszona większa siła momentu obrotowego.

Bity PH (Phillips).

Są to ponownie jedne z popularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych bitów. Bity Phillips charakteryzują się chyba najpopularniejszą na rynku końcówką w kształcie krzyża. Jest to standardowe zagłębienie krzyżowe, czyli takie pod kątem prostym. Jest bardzo wszechstronny. Dzięki temu pasują do nich wszystkie uniwersalne końcówki śrubokrętów krzyżowych oraz nasadek. Te bity są bardzo często mylone z PZ. Efektem tego są później zniszczone gniazda uniemożliwiające przykręcenie i wkręcenie wkrętu.

Bity PHO.

Są to dokładnie te same bity co zwykłe PH z jedną zasadniczą różnicą. Posiadają specjalny ogranicznik. Sprawia on, że nie przekręci się wkręta w płycie gipsowej. Jest to po prostu forma zabezpieczenia przed możliwymi uszkodzeniami.

Przedłużka magnetyczna.

Nie ma chyba co tutaj się za wiele rozpisywać. Jest to specjalnie przedłużenie do bita. Utrzymuje go za pomocą specjalnego magnesu. Jest to jedno z bardziej polecanych akcesoriów. Wykonane ze stali charakteryzuje się wysoką jakością wykonania.

Końcówka magnetyczna do śrub oraz wkrętów.

Działa dokładnie na tej samej zasadzie co przedłużka magnetyczna do bitów. Jest po prostu specjalnym wydłużeniem wiertarki. Wykorzystuje się je do dokręcania specjalnych śrub i wkrętów. Ponownie jest wykonana z wysokiej jakości stali. Dzięki temu charakteryzuje się wysoką odpornością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl