/* pixel homebook */

Kleje do siatki

Są to fabrycznie przygotowane kleje w postaci suchych mieszanek mineralnych w workach. Przed rozpoczęciem pracy wymagają one od wykonawców odpowiedniego przygotowania według zaleceń producenta. Same kleje powstaje one na bazie polimerowych oraz hydraulicznych spoiw z domieszkami, które skutecznie poprawiają elastyczność, wytrzymałość i przyczepność do podłoża.

Uwaga! Po tym jak klej stwardnieje wymaga on pokrycia warstwą tynku zewnętrznego. Należy o tym w szczególności pamiętać podczas wykonywanej pracy

Klej do zatapiania siatki Syntekol Lakma 25 kg Klej do zatapiania siatki Syntekol Lakma 25 kg
Cena: 24,30 zł (netto: 19,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klej do zatapiania siatki C2 Kleib 25kg Klej do zatapiania siatki C2 Kleib 25kg
Producent: Kleib
Cena: 27,00 zł (netto: 21,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Uniwersalny klej do styropianu Weberbase UNI S Uniwersalny klej do styropianu Weberbase UNI S
Cena: 31,00 zł (netto: 25,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Klej do zatapiania siatki C2 KLEIB

Stosuje się go do przyklejania styropianu do typowych podłoży mineralnych takich jak beton, tynk cementowy, tynk cementowo-wapienny oraz do surowych powierzchni z cegieł, bloczków, pustaków wykonanych z betonu zwykłego i lekkiego, betonu komórkowego lub z materiałów ceramicznych. Jest wyrobem niepalnym, mrozoodpornym i wodoodpornym. Dzięki zastosowaniu włókien polipropylenowych posiada wysoką wytrzymałość i trwałość.

Klej do zatapiania siatki syntekol LAKMA

Syntekol to klej uniwersalny, którego praktycznie nie można stosować do przyklejania Styroduru czyli XPS. Można go stosować do klasycznych podłoży mineralnych takich jak beton, tynk cementowy, tynk cementowo-wapienny oraz do surowych powierzchni z cegieł, bloczków, pustaków wykonanych z betonu zwykłego i lekkiego, betonu komórkowego lub z materiałów ceramicznych. Tak jak klej od Kleiba jest niepalny, mrozoodporny i wodoodporny. Tutaj również zastosowano włókna polipropylenowe. Posiada wysoką wytrzymałość i trwałość. Dzięki swej wysokiej elastyczności, bardzo dobrej przyczepności do podłoża jest produktem łatwym w użyciu. Po wyschnięciu tworzy warstwę przepuszczalną dla pary wodnej charakteryzującą się dużą odpornością na czynniki atmosferyczne.

Uniwersalny klej do styropianu Weber UNI S.

Jest to uniwersalny klej, który służy do mocowania płyt i zatapiania siatki. Wykorzystuje się go również do klejenia styropianu białego i grafitowego. Jest bardzo łatwy w aplikacji, charakteryzuje się również wysoką plastycznością. Posiada bardzo dobrą przyczepność między innymi do podłoży betonowych. Staje się mrozoodporny po związaniu.

Te trzy kleje do siatki są przez nas najbardziej rekomendowane. Oczywiście nie oznacza to, że nie ma innych świetnych marek. Ależ są tylko te według nas najlepiej spełnią oczekiwania wykonawców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl