/* pixel homebook */ /*klaviyo*/

Kotwy stalowe i mosiężne

Kotwy stalowe i mosiężne do materiały budowlane wykorzystywane do mocowania monolitycznego podłoża, mogą być również stosowane do mocowania podłoża z otworami takiego jak cegły kratówki lub pustaki stropowe. Pełnią one również rolę wsporników belek do słupów czy też ścian. Kotwy posiadają kilka rodzajów, jednymi z nich są kotwy stalowe i mosiężne mające swoje indywidualne zastosowania.

 

Kotwa metalowa ekspresowa klips nierdzewna KMC A2 Kotwa metalowa ekspresowa klips nierdzewna KMC A2
Producent: Arvex
Cena: 219,00 zł (netto: 178,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kotwa pierścieniowa - klips nierdzewna KMC A4 Kotwa pierścieniowa - klips nierdzewna KMC A4
Producent: Arvex
Cena: 285,00 zł (netto: 231,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kotwa pierścieniowa ekspresowa - pojedynczy klips  KMC Kotwa pierścieniowa ekspresowa - pojedynczy klips KMC
Producent: Arvex
Cena: 56,00 zł (netto: 45,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kotwa rozporowa z wewnętrznym gwintem z mosiądzu KMS Kotwa rozporowa z wewnętrznym gwintem z mosiądzu KMS
Producent: Arvex
Cena: 0,16 zł (netto: 0,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Rozporowa tuleja kotwa stalowa z gwintem wewnętrznym KSD Rozporowa tuleja kotwa stalowa z gwintem wewnętrznym KSD
Producent: Arvex
Cena: 0,16 zł (netto: 0,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Warto podkreślić, że same kotwy są jednymi z najczęściej używanych elementów konstrukcyjnych podczas prac budowlanych. Są również ogólnodostępne dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu z zaopatrzeniem się w nie.

Kotwy stalowe, są wykorzystywane do mocowań różnych elementów w budynkach. Służą do mocowania między innymi:

Schodów, balustrad, maszyn, futryn, bram, tras kablowych, regałów magazynowych czy też różnego rodzaju konstrukcji stalowych i nie tylko. Dzięki solidnemu wykonaniu kotwy unikamy ryzyka rozciągnięcia czy też ścięcia w przypadku dużych obciążeń.

Samych rodzajów kotew stalowych jest całkiem sporo i pełnią one różne zastosowania więc należy kupować je według własnych potrzeb a raczej potrzeb wykonywanej pracy. Jednymi z oferowanych przez nas kotew stalowych są:

Kotwa metalowa ekspresowa klips nierdzewna KMC A2.

Jest to nierdzewna ekspresowa kotwa pierścieniowa trzpieniowa z pojedynczym klipsem i gwintem metrycznym. Została ona wykonana ze stali klasy A2. Świetnie nadaje się do pracy z dużymi obciążeniami. Kotwę metalową z gwintem metrycznym można stosować do montażu w niezarysowanym, zbrojonym oraz niezbrojonym betonie zwykłym klasy minimum C20/25. Świetnie nada się również do montażu w kamieniu naturalnym o zwartek strukturze. Jedną z najistotniejszych właściwości kotwy metalowej do betonu KMC A2 jest jej nierdzewność. Dzięki temu można ją stosować na zewnątrz. Jest również odporna na ciężkie warunki pogodowe.

Rozporowa tuleja kotwa stalowa z gwintem wewnętrznym KSD.

Jest to wbijana tuleja stalowa z gwintem wewnętrznym. Pozwala on na mocowanie w niezarysowanym betonie o klasie B25 bądź wyższej oraz kamieniu naturalnym. Rozporowa kotwa stalowa KSD jest wykonana z ocynkowanej stali.

Znajduje swoje zastosowanie podczas takich prac jak:

Instalacja klimatyzacji, montaż konstrukcji stalowych, instalacja rusztowań oraz mocowania wodociągów i nie tylko.

Kotwy rozporowe mosiężne są głównie wykorzystywane do mocowań lekkich elementów wyposażenia na przykład konsole, trasy kablowe czy metalowe elementy konstrukcyjne. Tak jak sama nazwa wskazuje kotwy mosiężne są wykonane z mosiądzu bądź po prostu zawierają go w sobie. Przykładem kotwy rozporowej mosiężnej jest:

Kotwa rozporowa z wewnętrznym gwintem z mosiądzu KMS.

Jest to tuleja radełkowa z mosiądzu z gwintem metrycznym wewnętrznym. Kotwa KMS może być mocowana do podłoży wykonanych z między innymi kamienia naturalnego, cegły pełnej czy też podłoża drewnianego. Za pomocą kotwy rozporowej wewnętrznej KMS można wykonywać mocowania tras kablowych, konsol oraz drewnianych elementów konstrukcyjnych. Oczywiście samych zastosowań jest dużo więcej. Tak samo jak w przypadku powyższych przykładów. To tylko część z szerokiej palety możliwości kotew rozporowych zarówno stalowych jak i mosiężnych.

Przedstawione kotwy stalowe oraz mosiężne to oczywiście tylko kilka przykładów z naszej rozległej oferty. Każda wymieniona kotwa jest dostępna w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl