Materiały Budowlane  I  Farby i Tynki

Papy termozgrzewalne i montażowe

Papa termozgrzewalna wykorzystywana jest między innymi do krycia dachów, zabezpieczania fundamentów piwnic i innych podziemnych elementów. Papy termozgrzewalne w przeciwieństwie do zwykłych tanich pap mają dużo bardziej złożoną budowę. Te wcześniejsze zazwyczaj składają się z tekturowego rdzenia pokrytego asfaltem.

Papy samoprzylepne. Cóż tu można dużo gadać. Nazwa na dobrą sprawę zdradza nam już wszystko. Najczęściej wykorzystuje się je do wykańczania połaci dachowej oraz innych stref, w których wymagana jest szczelność. Zapewniają one całkiem estetyczne wykończenie powierzchni dachowej. Jedną z najpopularniejszych pap samoprzylepnych są te wierzchniego krycia.

Papy termozgrzewalne i montażowe

Papa asfaltowa W/K W400 Jarbit Papa asfaltowa W/K W400 Jarbit
Producent: Jarocin
Cena:

142,95 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Papa podkładowa S30 V60 Jarbit Papa podkładowa S30 V60 Jarbit
Producent: Jarocin
Cena:

109,40 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Papa podkładowa samoprzylepna S25 V100 Werner Papa podkładowa samoprzylepna S25 V100 Werner
Producent: Werner
Cena:

320,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Papa W/K S52 PV250 EKO PYE Jarbit Papa W/K S52 PV250 EKO PYE Jarbit
Producent: Jarocin
Cena:

121,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Papa zgrzewalna W/K S52 PV250 PYE  COMBO Jarbit Papa zgrzewalna W/K S52 PV250 PYE COMBO Jarbit
Producent: Jarocin
Cena:

137,15 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Papa asfaltowa.

Asfaltowe papy podkładowe wykorzystuje się do wykonywania spodnich warstw w wielowarstwowych dachowych pokryciach. Są świetnym podkładem pod gonty bitumiczne, blachodachówki i dachówki. Mogą być również używane do wykonywania izolacji fundamentów i tarasów. Warto podkreślić, że izolacje wykonywane z użyciem pap są lekkie więc nie wymagają stosowania wzmocnionej konstrukcji nośnej.

Papy zgrzewalne.

Papy zgrzewalne powstają również w oparciu o osnowy wytworzone przy użyciu welonu szklanego lub innych materiałów. Papa zgrzewalna w nowoczesnym budownictwie służy do wykonywania pokryć dachowych, do wodnej izolacji fundamentów czy też ścian. Jest używana także do wykonywania membran hydroizolacyjnych w różnych budynkach.

Papy podkładowe.

Są to jedne z najpopularniejszych pap wykorzystywanych w budownictwie. Papy podkładowe są przeznaczone do wykonywania ciągłych pokryć dachowych jako warstwa podkładowa w izolacjach wodochronnych dachów. Można ich także użyć do wykonywania nowych i renowacji starych pokryć bitumicznych.

Skrót WK.

WK oznacza dosłownie Wierzchniego Krycia. Jest to bardzo częste oznaczenie na papach dlatego warto wiedzieć co ono oznacza. Większość pap wierzchniego krycia jest wykorzystywana do wykonywania wielowarstwowych pokryć dachowych. Do pap wierzchniego krycia można zaliczyć między innymi część pap asfaltowych oraz zgrzewalnych.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
BOK - Biuro Obsługi Klienta 501 209 331
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl