/* pixel homebook */ /*klaviyo*/

Środki ochrony osobistej i BHP

Podczas wszelkich prac budowlanych zawsze wskazane jest to aby zadbać o bezpieczeństwo higieny pracy. W skrócie BHP. I bardzo słusznie. Prace budowlane potrafią być często niebezpieczne dla wykonawców. I nie mamy tutaj na myśli niedoświadczonych młodziaków. Zawsze może wydarzyć się wypadek, który trudno przewidzieć.

Właśnie dlatego powstają różne środki bezpieczeństwa. Od okularów ochronnych, po rękawiczki, maseczki przeciwpyłowe na płynach do dezynfekcji kończąc. W zależności od wykonywanej pracy wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni z produktów. Zwłaszcza, że ich cena nie jest wysoka a znacznie podnosi bezpieczeństwo pracy.

Maseczka przeciwpyłowa Maseczka przeciwpyłowa
Producent: ISO Narzedzia
Cena: 4,99 zł (netto: 4,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Okulary ochronne Wurth Okulary ochronne Wurth
Producent: Wurth
Cena: 22,00 zł (netto: 17,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Płyn do dezynfekcji rąk z atestem medycznym Płyn do dezynfekcji rąk z atestem medycznym
Producent: Dragon
Cena: 20,90 zł (netto: 19,35 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

- Tak jak już powiedzieliśmy podczas prac budowlanych pojawiają się różne zagrożenia. Nawet podczas tych pozornie prostych jak wkręcanie śrub do podłoża. Bez odpowiedniego zabezpieczenia zawsze coś ryzykujemy. W tym konkretnym przypadku uszkodzenie wzroku. Pył czy też małe odpadające elementy powierzchni w której wiercimy mogą boleśnie podrażnić nasze oczy. A nawet je poważnie uszkodzić. To samo tyczy się jamy ustnej i jej podrażnienia podczas dokładnie takich prac. Dlatego zawsze warto zaopatrzyć się w maseczki przeciwpyłowe oraz ochronne okulary. Nie są one drogie a zawsze pomogą nam ochronić ciało.

- Oczywiście to jeden z naprawdę wielu przypadków gdzie ryzykujemy uszkodzenie ciała. Samych niebezpiecznych prac jest znacznie więcej. W zależności od tego co akurat robimy warto zaopatrzyć się w odpowiednie zabezpieczenia. Nie ważne czy mówimy o zakupie maseczki, okularów czy rękawiczek. Nigdy nie powinniśmy narażać własnego zdrowia czy nawet życia. Zwłaszcza w sytuacji gdzie możemy łatwo zapobiec wypadkowi.

- Wśród popularnych producentów środków bezpieczeństwa bez wątpienia znajduje się firma Wurth. Z ich asortymentu polecamy w szczególności okulary. Są bardzo odporne na wszelkie zgięcia i uszkodzenia. Bardzo ciężko je w jakiś sposób zniszczyć nie starając się przy tym. Są bardzo elastyczne i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą środków bezpieczeństwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl