/* pixel homebook */ /*klaviyo*/
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

 Wkręty do drewna.

Wkręty do drewna to ogólny opis przeznaczenia ogromnej gamy wkrętów tego typu. Tak jak sama nazwa wskazuje wykorzystuje się je do prac związanych z drewnem lub elementami drewnopodobnymi. Do takiej pracy możemy zaliczyć chociażby montaż więźby dachowej czy jakichkolwiek innych elementów konstrukcyjnych. Najpopularniejsze są wkręty ciesielskie.

Wkręt do drewna z powłoką antykorozyjną WZ Arvex Wkręt do drewna z powłoką antykorozyjną WZ Arvex
Producent: Arvex
Cena: 1,05 zł (netto: 0,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Wkręt poziomujący do łat drewnianych WPO Wkręt poziomujący do łat drewnianych WPO
Producent: Arvex
Cena: 0,32 zł (netto: 0,26 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

Wkręty do drewna mogą być przeznaczone do prac zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Warunki panujące wewnątrz budynków są zazwyczaj dużo mniej wymagające niż warunki zewnętrzne. Jest to spowodowane chociażby ciężkimi warunkami atmosferycznymi, które mogą się pojawić. Dlatego właśnie jeśli chcemy wykorzystać wkręty do pracy zewnętrznej należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Wkręty ciesielskie powinny być pokryte powłoką antykorozyjną, która znacznie wzmocni ich wytrzymałość.

W naszej ofercie znajdują się jedne z najpopularniejszych wkrętów ciesielskich dostępnych na rynku. Są to między innymi:

Wkręty hartowane ogólnego przeznaczenia.

Są to wkręty, który każdy hobbysta amator ma schowane w podręcznej skrzynce na wypadek gdyby trzeba było przeprowadzić drobne prace naprawcze lub jeśli podchodzimy do montażu mebli czy piaskownicy dla dziecka. Wkręty hartowane są znacznie odporne na korozje.

Wkręty czarne ogólnego przeznaczenia. 

Podobnie jak wkręty hartowane są to podstawowe wkręty z którymi każdy się już spotkał. Są tańsze od hartowanych i nie bardzo odporne na korozje. Zaleca sie je stosować tylko podczas prac wewnątrz budynku.

Wkręt do drewna z powłoką antykorozyjną WZ Arvex.

Jest to niezwykle popularny wśród konsumentów wkręt do drewna. Dzieje się tak z kilku powodów. Po pierwsze jest to wkręt ciesielski o bardzo wysokiej jakości i wytrzymałości. Te konkretne wkręty posiadają całkiem spory zakres bardzo przydatnych właściwości, jednymi z nich jest:

Zapewnia komfortu pracy oraz satysfakcja z efektów wykonywanej czynności. Dzięki specjalnie przygotowanemu szpicowi z nacięciem zapobiega rozłupywaniu się materiału. Ma to miejsce nawet w przypadku wiercenia blisko krawędzi powierzchni.

Te wkręty do drewna wymagają też dużo mniejszego wkładu pracy od osoby wykonującej. Jest tka ponieważ wkręty nie wymagają od wykonawcy nawiercania wstępnego.

Są niezwykle uniwersalne zarówno w przemyśle jak i rzemiośle.

Są pokryte specjalną powłoką antykorozyjną dzięki czemu można stosować je w warunkach zewnętrznych.

Posiadają maksymalnie duże gniazdo typu TORX co zmniejsza szanse na uszkodzenie końcówki samej wiertarki.

(Wkręty są montowane za pomocą TORX 40).

Wkręt poziomujący do łat drewnianych WPO.

Jest to wysokiej jakości wkręt ciesielski przeznaczony do jak sama nazwa wskazuje poziomowania drewnianych łat. Zapewnia bardzo solidne i mocne łączenia elementów zarówno drewnianych jak i drewnopodobnych. Jest to wkręt poziomujący, który tak jak ten wkręt powyżej posiada szpic z nacięciem. Dzięki temu zapobiega rozłupywaniu się materiału nawet jeśli wkręca się go blisko krawędzi powierzchni. Wkręt poziomujący do łat drewnianych WPO posiada również wiele pożytecznych właściwości takich jak:

Frezujące żebra pod główką. Znacznie ułatwiają jego osiadanie i sprawiają, że idealnie licuje się z podłożem.

Bardzo wysoka wytrzymałość dal wszystkich rodzajów i gatunków drewna oraz materiałów drewnopodobnych.

Uniwersalny w zastosowaniu zarówno w przemyśle jak i rzemiośle.

Wymaga znacznie mniejszego nakładu pracy niż pręty konkurencji. Jest tak ponieważ wstępne nawiercanie i poszerzanie otworu pod łeb wkręta jest całkowicie zbędne.

Oba wkręty do drewna to wysokiej jakości wyroby w rozsądnej cenie, Jeden jak i drugi jest dostępny na naszej stronie internetowej oraz sklepie stacjonarnym.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl