/* pixel homebook */

 Zestawy farb i tynków dekoracyjnych

Zestawy tynków i farb zostały przez nas wprowadzone w 2016 roku. Zestawy farb i tynków dekoracyjnych to odpowiedź na pytanie które nurtuje każdego ambitnego inwestora. „Co jeszcze potrzebuje, aby wykonać tą dekorację dobrze?” Nasz pomysł świetnie przyjął się na innych platformach sprzedażowych takich jak Allegro, jednak nasze zestawy są o krok do przodu przed propozycjami konkurencji.

Farba strukturalna Deserto Pigio  / Zestaw Farba strukturalna Deserto Pigio / Zestaw
Cena: 159,00 zł 159,00 zł (netto: 129,27 zł 129,27 zł )
( 1 m2 = 15,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zestaw
zobacz więcej
  • promocja
Farba dekoracyjna Klondike Light Valpaint Farba dekoracyjna Klondike Light Valpaint
Producent: Valpaint
Cena: 295,00 zł (netto: 239,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Farba dekoracyjna Klondike Valpaint Farba dekoracyjna Klondike Valpaint
Producent: Valpaint
Cena: 364,00 zł (netto: 295,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
 Farba o Efekcie Rosy Guardi zestaw Farba o Efekcie Rosy Guardi zestaw
Producent: Guardi
Cena: 159,90 zł 164,00 zł (netto: 130,00 zł 133,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Farba dekoracyjna brokatowa Polistof Valpaint zestaw Farba dekoracyjna brokatowa Polistof Valpaint zestaw
Producent: Valpaint
Cena: 515,00 zł (netto: 418,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Farba dekoracyjna Efekt Fali Morskiej Mavericks Valpaint Farba dekoracyjna Efekt Fali Morskiej Mavericks Valpaint
Producent: Valpaint
Cena: 695,00 zł (netto: 565,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Farba dekoracyjna Klondike Corten Valpaint Farba dekoracyjna Klondike Corten Valpaint
Producent: Valpaint
Cena: 546,00 zł (netto: 443,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Farba dekoracyjna Sabulador Valpaint Farba dekoracyjna Sabulador Valpaint
Producent: Valpaint
Cena: 491,00 zł (netto: 399,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Masa dekoracyjna Creativo Pigio Masa dekoracyjna Creativo Pigio
Cena: 190,00 zł (netto: 154,47 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

Zestawy farb i tynków dekoracyjnych to kategoria ozdób przeznaczona zarówno do użytku zewnętrznego jak i wewnętrznego. Farby i tynki dekoracyjne są przeznaczone do dekoracji wewnętrznych ścian, sufitów a nawet podłóg, można nimi ozdabiać elewacje budynków i nie tylko. Ilość produktów z tej kategorii dostępnych na rynku jest ogromna tak samo jak producentów oferujących swoje ozdobne tynki oraz farby.

Znajdują swoje zastosowanie w budownictwie mieszkalnym, użytku publicznego oraz przemysłowym. Z farbami dekoracyjnymi tak naprawdę spotykam się codziennie gdzie byśmy nie spojrzeli. W miastach, restauracjach, hotelach, firmach czy po prostu własnych domach. Warto podkreślić, że same farby dekoracyjne są tańszą alternatywą niż tynki dekoracyjne, w które jest wymagana większy wkład inwestycyjny. Pod warunkiem że zależy nam oczywiście na jakości tynku dekoracyjnego.

W naszym sklepie mamy sporo ofert zestawów świetnie pasujących do siebie farb dekoracyjnych. Nie wiele klientów zdaje sobie sprawę, że zakup całego systemu to oszczędność czasu i gwarancja że produkty ze sobą współgrają. Oszczędności na preparatach gruntujących, czy też na farbach podkładowych może mieć fatalne skutki na końcowy efekt estetyczny, a to jest najważniejsza cecha w przypadku dekoracji ściennych.

FARBA STRUKTURALNA TWORZĄCA EFEKT DROBINEK ROSY NA ŚCIANIE Deserto Pigio / ZESTAW.

Jest zestaw to wysokiej jakości farby strukturalnej znanego włoskiego producenta, Pigio. Skład zestawu może się zmienić na przestrzeni czasu, ale aktualnie zestaw składa się z:

Farby strukturalnej Deserto o dowolnym kolorze wybranym z katalogu plus dedykowany barwiony podkład wg systemu barwienia (jest niezbędny do uzyskania barwy ze wzornika.)

Dołączony jest również pędzel dekoracyjny do farb strukturalnych, wysokiej jakości silikonowa taśma malarska oraz poręczne mieszadełko do farby.

Ta farba strukturalna charakteryzuje się tym, że nawiązuje do efektu rosy skraplającej się na ścianie. Dzięki krystalicznym dodatkom zawartym w strukturze farby powierzchnia pod wpływem światła mieni się perłowymi refleksami. Powierzchnia pomalowana farbą strukturalną Deserto jest świetnym połączeniem matu oraz połysku.

Zestaw jest objęty darmową dostawą.

FARBA O EFEKCIE ROSY Guardi / ZESTAW.

Alternatywa dla włoskiej farby strukturalnej Deserto, producent przyjął za nazwę opisywany efekt rosy. Skład tego zestawu jest bardzo podobny i zawiera

Farba dekoracyjna o efekcie rosy w dowolnym wybranym kolorze, dedykowaną farbę podkładową, barwioną w systemie barwienia. Z narzędzi do zestawu dorzucamy pędzel dekoracyjny oraz mieszadło do struktur.

Farba strukturalna o efekcie rosy Guardi tworzy identyczny efekt jak farba Deserto od Pigio. Również bardzo duże znaczenie ogrywa tam świtało. Pod jego wpływem wytwarza się efekt perłowego połysku załamanego matowymi kulkami refleksyjnymi. Dzięki niezwykłej strukturze farby, wnętrza mogą być dekorowane zarówno w stylu klasycznym jak i modernistycznym.

FARBA DEKORACYJNA Polistof MARKI Valpaint / ZESTAW.

Jeśli jednak nie chcemy by nasze ściany charakteryzowały się błyszczącym efektem świetnym wyborem będzie farba dekoracyjna Polistof marki Valpaint w zestawie. Jest to farba dekoracyjna o lekko chropowatym wykończeniu. Farba strukturalna posiada ogromną paletę kolorów, wśród, których znajdą się te z brokatowym wykończeniem ale i matowym wykończeniem. Wysmakowana dekoracja jest skierowana do klientów, którzy chcą, aby ich wnętrze odznaczało się oryginalnością. W zestawie znajduje się farba strukturalna Polistof oraz podkład barwiony w systemie Valpaint.

To oczywiście tylko 3 z wielu zestawów dostępnych na naszej stronie. Ich zakup jest dużo bardziej opłacalny niż kupowanie pojedynczych produktów.

Tynki dekoracyjne pełnią w sumie identyczne funkcje co farby dekoracyjne. Można ich używać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków w zależności od konkretnego tynku dekoracyjnego. Jednak ich cena jest statystycznie wyższa niż samych farb.

Wśród zestawów znajduje się między innymi:

TYNK DEKORACYJNY Creativo O EFEKCIE BETONU Pigio /  ZESTAW.

W skrócie, tynk dekoracyjny beton. Tymi słowami można określić tynk dekoracyjny o efekcie betonu. Tak jak sama nazwa wskazuje tynk dekoracyjny Creativo imituje efekt betonu w kilku odcieniach do wyboru. Można go zastosować zarówno w modernistycznym oraz klasycznym wystroju wnętrz. Jeśli natomiast chcielibyśmy nadać oryginalnego wydźwięku nic nie stoi na przeszkodzie by przyozdobić ściany pomalowane farbą o efekcie betonu jakimś innym kolorem. (Oczywiście po wcześniejszym wyschnięciu farby dekoracyjnej o efekcie betonu).

W skład samego zestawu wchodzą następująco:

Masa dekoracyjna o efekcie betonu w dwóch odcieniach szarości: ciepłym oraz zimnym. Wysokiej przyczepności preparat Quartzo. Jest on zabarwiany pod kolor masy.

Wszystkie przedstawione oferty dostępne są na stronie. To NIE SĄ WSZYSTKIE zestawy oferowane przez nasz sklep. Jest ich znacznie więcej i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się zresztą naszych ofert.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl