Materiały Budowlane  I  Farby i Tynki
Czas realizacji zamówienia

CZASE REALIZACJI ZAMÓWIENIA.

 

Tak to przedstawia się w teorii...

1. Zamówienia zakupione i opłacone przelewem tradycyjnym są wysyłane w dniu w którym środki wpłyną na konto (pod warunkiem, że wpłynęły do godziny 11)

2. Przesyłki za pobraniem i darmowe dostawy realizujemy w ciągu 48 h, a kurier ma 48 h roboczych na dostawę.

3. W okresie świątecznym i przesyłki mogą być dostarczane nawet do 72h

4. Przesyłki prosto z fabryk (zwykle darmowe) dostawa może trwać do 72h, ale nie musi :)

5. Przesyłki paletowe - czas realizacji dostawy paletowej to zwykle 48h - 96h.

 

W Praktyce.. 

Tak naprawdę zespół obsługi klienta robi co może, aby zamówienie opuściło hurtownie jeszcze tego samego dnia. Dalej wszystko w rękach kuriera, który ma 48h na dostawę, mimo to i tak 90% przesyłek dostarczonych jest w 24h.

Jednak nie może być idealnie, na większe zamówienia wysyłane prosto z Fabryki nie mamy większego wpływu i ich czas realizacji może sięgać 72h od momentu złożenia zamówienia. No cóż nie każda firma ma tak sprawny personel.

Przez czas realizacji rozumiemy, że w ciągu deklarowanego czasu przesyłka jest gotowa,spakowana i czeka na kuriera. Dalej do jak kurier deklaruje w 24-48 h dostarcza przesyłkę do klienta.

Dla przesyłek paletowych czas realizacji może się wydłużyć o dodatkowo 24 h. Wynika to z tego, że kurierzy paletowi jeżdżą w naszym regionie wg grafiku. Jak dotąd zauważyliśmy że nieważne ile mamy palet do wysłania kurier odwiedza nas co dwa dni. Czasami dwa razy dziennie, ale co dwa dni.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
BOK - Biuro Obsługi Klienta 501 209 331
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl