Materiały Budowlane I Farby i Tynki
Dlaczego warto zaufać Budujto.pl?

Oto kilka powodów dla, których warto wybrać nas jako dostawcę materiałów budowlanych.

 1. Posiadamy własna aplikację na telefon, którą można odpalić z ekranu telefonu tak samo jak np. Facebook, czy Allegro. Niewiele firm chcę w takie rzeczy inwestować, aby usprawnić klientom korzystanie z serwisu.

 2. Posiadamy Numer Identyfikacji Podatkowej, dzięki któremu możecie państwo sprawdzić czy firma rzeczywiście istnieje. Na stronie www.ceidg.gov.pl można sprawdzić każdego przedsiębiorcę.

 3. Posiadamy numer REGON, czyli łatwo nas sprawdzić czy istniejemy na jakiejkolwiek liście dłużników

 4. Drukujemy Faktury Vat.

 5. Oferujemy możliwość płatności w walucie PLN, EUR.

 6. W każdym momencie, możesz sprawdzić nas w na rządowej stronie ceidg.gov.pl. Jest to centralna ewidencja wszystkich przedsiębiorców prowadzących działalność w Polsce lub kliknąć w ten link, aby zostać przeniesiony bezpośrednio na stronę kartoteki właściciela platformy i zlustrować jego firmy. Kliknij w CEIDG Budujto 

 7. Nie jesteśmy zadłużeni w żaden sposób, można to sprawdzić w Hermesie, Kruku, www.długi.info lub w KRD (krajowy rejestr długów)

 8. Mamy umowy handlowe z kurierami, oraz dostawcami. Plus kilka status dystrybutora stale zwiększającej się liczbie producentów budowlanki.

 9. Personel pracujący kilka i kilkanaście lat w branży, chętnie odpowie na państwa pytania codziennie do godziny 16:00

 10. Jako hurtownia towary posiadamy fizycznie na stanie, tylko tak możemy zagwarantować dostawę 24h - 48h, w skrajnych przypadkach maksymalnie do 96 h (uzupełnianie stanów).

 11. Jesteśmy zarejestrowani na platformach e-mag i allegro, e-bay, erli jako firma, a nie jako osoba fizyczna. 

 12. Mamy fizyczną siedzibę. Nie skrytkę pocztową w biurowcu w Warszawie.

 13. Nasza hurtownia MB Jakub (firma matka budujto) otrzymuje co roku ogólnopolską, prestiżową nagrodę klienta Orły 2018, 2021, 2022 - Wybór Klienta w Chodzieży. Można to sprawdzić na stronie orly.pl.

 14. Jeśli nadal nie jesteś przekonany zamów towar za pobraniem. Jednak uprzedzam, że przesyłka może być droższa od tej płaconej z góry.

 15. Nasza infolinia działa i obsługuje ją kompetentny personel, a nie robot Alex - wypróbuj 795 594 935

 16. Jesteśmy na Facebooku, Instagramie, Reklamach Googla oraz Facebook, Allegro, E-bay - Zwróć uwagę na fakt ile poważnych firm nas zweryfikowało.

 17. Chętnie współpracujemy z influenserami oraz freelancerami. Masz pomysł jak nam pomóc pisz na ogólny mail sklep@budujto.pl - szybko odpowiemy.

 18. Mamy sprawny dział wycen, który stale się rozwija. Przetestuj go przesyłając wycenę na wycena@budujto.pl

 19. Wkładamy ogromne środki w widoczność w sieci. Tylko legitny sklep inwestuje w SEO. Zobacz jak rośniemy na przestrzeni ostatnich 5 lat.


 20. Ciągle się rozwijamy dla Ciebie. Słuchamy i staramy się dostosowywać do Twoich potrzeb


O firmie Budujto.

Platforma sprzedażowa Bufdujto.pl jest integralną częścią składów budowlanych MB Jakub. Właściciel Materiałów Budowlanych Jakub powołał firmę córkę z osobnym personelem, aby obsługa klienta była na tak wysokim poziomie jak sprzedaż stacjonarna.

Siedziba Budujto.pl znajduje się na terenie hurtowni MB Jakub tj 64-800 Chodzież ul. Fabryczna 9b.

Budujto.pl to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą materiałów budowlanych, obsługujemy hurtownie, sklepy detaliczne, wykonawców oraz klienta indywidualnego.

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Prowadzimy również mieszalnię tynków oraz farb wewnętrznych i zewnętrznych.

Zajmujemy się eksportem oraz importem materiałów budowlanych w całej UE głównie włoskich dekoracji ściennych. Posiadamy bardzo duży asortyment produktów stanowiący kompleksowe zaopatrzenie każdej inwestycji. Na platformę nie znajdziecie państwo całego asortymentu hurtowni ze względów logistycznych.

Sprawdź naszą ofertę i znajdź odpowiednie dla siebie produkty, takie jak farby, tynki, kamienie ozdobne czy inne materiały budowlane. Sklep jest ciągle rozwijany tak samo rozwija się przemysł budowlany.

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów i ciągle udoskonalamy naszą platformę sprzedażową www.budujto.pl dlatego prosimy o Państwa opinie, które są dla nas bardzo cenne i niezwykle użyteczne.

Jeśli na platformie nie znalazłeś tego czego szukasz, napisz do nas zapytanie z adresem dostawy, a my przygotujemy bezpłatną wycenę. Zapytania można składać na adres sklep@budujto.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
BOK - Biuro Obsługi Klienta 501 209 331
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl