/* pixel homebook */ /*klaviyo*/
Dlaczego warto zaufać Budujto.pl?

Dlaczego warto zaufać Budujto.pl?

Oto kilka powodów dla, których warto wybrać nas jako dostawcę materiałów budowlanych.

 1. Posiadamy własna aplikację na telefon, którą można odpalić z ekranu telefonu tak samo jak np. Facebook, czy Allegro. Niewiele firm chcę w takie rzeczy inwestować, aby usprawnić klientom korzystanie z serwisu.
 2. Posiadamy Numer Identyfikacji Podatkowej, dzięki któremu możecie państwo sprawdzić czy firma rzeczywiście istnieje. Na stronie www.ceidg.gov.pl można sprawdzić każdego przedsiębiorcę.
 3. Posiadamy numer REGON.
 4. Drukujemy Faktury Vat.
 5. Oferujemy możliwość płatności w walucie PLN, EUR.
 6. Oferujemy płatność ratalną i leasing zakupionych towarów.
 7. W każdym momencie, możesz sprawdzić nas w na rządowej stronie ceidg.gov.pl. Jest to centralna ewidencja wszystkich przedsiębiorców prowadzących działalność w Polsce lub kliknąć w ten link, aby zostać przeniesiony bezpośrednio na stronę kartoteki właściciela platformy i zlustrować jego firmy. CEIDG Budujto 
 8. Nie jesteśmy zadłużeni w żaden sposób, można to sprawdzić w Hermesie, Kruku, www.długi.info lub w KRD (krajowy rejestr długów)
 9. Mamy umowy handlowe z kurierami, oraz dostawcami.
 10. Personel pracujący kilka i kilkanaście lat w branży, chętnie odpowie na państwa pytania codziennie do godziny 16:00
 11. Jako hurtownia towary posiadamy fizycznie na stanie, tylko tak możemy zagwarantować dostawę 24h - 48h, w skrajnych przypadkach maksymalnie do 96 h (uzupełnianie stanów).
 12. Jesteśmy zarejestrowani na platformach e-mag i allegro, e-bay, erli jako firma, a nie jako osoba fizyczna. 
 13. Mamy fizyczną siedzibę. Nie skrytkę pocztową w bloku.
 14. Nasza hurtownia MB Jakub (firma matka budujto) otrzymała ogólnopolską, prestiżową nagrodę klienta Orły 2018 - Wybór Klienta w Chodzieży. Można to sprawdzić na stronie orly.pl.
 15. Okazało się że w 2019 roku ponownie klienci wybrali nas najlepszą hurtownią w plebiscycie orły.pl.
 16. Jeśli nadal nie jesteś przekonany zamów towar za pobraniem. Jednak uprzedzam, że przesyłka może być droższa od tej płaconej z góry.

O firmie Budujto.

Platforma sprzedażowa BUDUJTO.PL jest integralną częścią składów budowlanych MB Jakub. Właściciel Materiałów Budowlanych Jakub powołał firmę córkę z osobnym personelem, aby obsługa klienta była na tak wysokim poziomie jak sprzedaż stacjonarna.

Siedziba Budujto.pl znajduje się w głównej siedzibie MB Jakub tj 64-800 Chodzież ul. Fabryczna 9b.

Budujto.pl to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą materiałów budowlanych, obsługujemy hurtownie, sklepy detaliczne, wykonawców oraz klienta indywidualnego.

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Prowadzimy również mieszalnię tynków oraz farb wewnętrznych i zewnętrznych.

Zajmujemy się eksportem oraz importem materiałów budowlanych w całej UE głównie włoskich dekoracji ściennych. Posiadamy bardzo duży asortyment produktów stanowiący kompleksowe zaopatrzenie każdej inwestycji. Na platformę nie znajdziecie państwo całego asortymentu hurtowni ze względów logistycznych. Np. sprzedaż wełny Rockwoll jest bardzo trudna gdyż koszty transportu zależą od wielu czynników. Nie mniej posiadamy około 20 miejsc przerzutowych w Polsce dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć ją w całej Polsce. Sprzedajemy ją na zasadzie zapytań o wycenę towaru.

Sprawdź naszą ofertę i znajdź odpowiednie dla siebie produkty, takie jak farby, tynki, kamienie ozdobne czy inne materiały budowlane. Sklep jest ciągle rozwijany tak samo rozwija się przemysł budowlany.

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów i ciągle udoskonalamy naszą platformę sprzedażową www.budujto.pl dlatego prosimy o Państwa opinie, które są dla nas bardzo cenne i niezwykle użyteczne.

Szanowni Kliencie nasza poprzednia platforma sprzedażowa to www.jakub24.pl ze względu na małą jej pojemność i ograniczoną funkcjonalność zamieniliśmy ją na bardziej zaawansowaną www.budujto.pl

Jeśli na platformie nie znalazłeś tego czego szukasz, napisz do nas zapytanie z adresem dostawy, a my przygotujemy bezpłatną wycenę. Zapytania można składać na adres sklep@budujto.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl