Materiały Budowlane I Farby i Tynki
Wyceny

Wyceny Materiałów Budowlanych

Powołaliśmy zespół, którego zadaniem jest robienie tylko i wyłącznie wycen dla naszych klientów. Do tej pory wyceny były robione tylko dla deweloperów, czy dużych firm przyjmujących zlecenia od budżetówki i mocno rozwiniętego sektora prywatnego.

W roku 2021, chcemy uruchomić osobny kanał dla klienta indywidualnego. Są dwa powody dla, którego uruchamiamy ten projekt

 1. Klient poszukujący ofert w sieci, kieruje się tylko i wyłącznie jednostkową ceną, nie zdaje sobie sprawy ile niepotrzebnych kosztów może ponieść po drodze. Tutaj wchodzimy my.

 2. Nie wszystko można zautomatyzować, programami i aplikacjami podczas zakupu np. materiału do izolacji fasady budynku. Mało klientów, wie że taka inwestycja może się składać z kilkudziesieciu pozycji. Co prawda wiele z nich to kropla w morzu kosztów jakie trzeba ponieść, ale bardzo istotna.

Co musze zrobić, aby dostać wycenę?

 1. Prześlij dane kontaktowe, Imię, nazwisko i adres miejscowości gdzie będzie wykonywana inwestycja, nie zapomnij o telefonie kontaktowym. Możesz po prostu założyć konto w Budujto.pl, łatwiej bśdzie nam się z Tobą komunikować.

 2. Napisz czego będzie dotyczyć inwestycja i jak duża jest. Np. termomodernizacja domu wg standardów programu rządowego czyste powietrze. (ocieplenie ścian domu)

 3. Podaj metraż, np ściany mają 160 m2.

 4. Planowany czas rozpoczęcia inwestycji. Ten punkt jest bardzo istotny dla nas, ponieważ zdarzały nam się zapytania że budowa domu jest planowana za półtora roku, ale klient chciałby już poznać koszty budowy i wysyła nam link do projektu domu w Muratorze. Nie ma sensu wykonywać takiej wyceny, gdyż ceny produktów zmienią się klika naście razy do tego czasu. Jednak nawet na takie maile odpisujemy obrazując klientowi przedział kosztowy.

 5. Informację dodatkowe:

 6. do materiałów jakich producentów macie zaufanie, co pozwoli nam wyobrazować na jakiej jakości materiałach chcecie państwo pracować. Np. wyceńcie styropian grafitowy z swisspor, tynk silikonowy z webera, a dalej tak żeby było dobrze :)

 7. Kiedy można dostarczyć towar, czyli dni i godziny w jakich będzie dostępna osoba, która może je odebrać. W późniejszym czasie będzie potrzebny telefon kontaktowy do tej osoby.

Jak działamy?

 1. Założeniem jest, że wycena ma być sporządzona w ciągu 48h dla osób zarejestrowanych w sklepie i do 7 dni dla pozostałych. Oczywiście będziemy starać się, aby wycena dotarła do Ciebie jak najszybciej. Najlepiej tego samego dnia.

 2. Odpowiemy na każdego maila. Na niektóre później, ponieważ nie każde zapytanie będzie musiało być wycenione na CITO. Jak podałem przykład powyżej o planowanej budowie za 1,5 roku.

 3. Z działem Wycen  będzie można się kontaktować TYLKO mailowo. Telefony z pytaniami bardzo rozpraszają. Po za tym tylko pisemna forma konwersacji pozwala uniknąć pomyłek. Zawsze możemy sobie przypomnieć na czym skończyliśmy. Można się kontaktować z działem sprzedaży w przypadku pilnych pytań np. "czy może mi pan powiedzieć kiedy zjedzie do mnie ciężarówka styropianu, którą zamówiłem, ponieważ nie mam dostępu teraz do maila"? Kilka minut i pracownik uzyska odpowiedz na to pytanie i wyśle smsa, aby klient nie musiał pytać ponownie. 

 

Więcej jest będę pisał w wpisie na naszym blogu pod linkiem:
Darmowa wycena nic do stracenia, wiele do zyskania

Dane do wyceny proszę przesyłać na adres e-mail:  WYCENA@BUDUJTO.PL

Zachęcam do współpracy

Kierownik Działu Wycen

Roman Hura 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
BOK - Biuro Obsługi Klienta 501 209 331
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl